Redaktion

POSTADRESS
Race Magazine
Box 101
575 21 Eksjö

BESÖKSADRESS
Kaserngatan 26, Eksjö

TELEFON
0381-130 81

MAIL
redaktion@racemagazine.se

 

Här har Du oss som jobbar på Race Magazine och gör allt för att Du ska få en så bra tidning som möjligt.

CHEFREDAKTÖR/ANSVARIG UTGIVARE
Jonas Hagren
jonas@racemagazine.se

ADMINISTRATÖR/SEKRETERARE
Yvonne Hörberg
yvonne@racemagazine.se 

GRAFISK FORM / WEBB
Riina Riskilä
riina@racemagazine.se

REPORTRAR
Jonas Hagren, 076-772 34 47
jonas@racemagazine.se

Kalle Lundstedt, 073-956 30 92
kalle@racemagazine.se

Arne Hedin, 070-521 18 87
arne.hedin@gmail.com

Marknadsför er i RACE!

Vi har alltid en plats för Ert företag i vår tidning. Vi vill kunna stoltsera med att just Ni finns med i vår tidning, och förhoppningsvis kan ni vara stolta över att vara med i Race. Vi har en bred åldersgrupp, allt från ungdomar till äldre läsare. Är Ni intresserad av att veta mer om företagsannonsering, läs mer här! Det går naturligtvis jättebra att komplettera med en annons här på webben.

Race på Twitter

[ + ]